Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Vánoční zpívánky Čtyřlístku

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 11:58 Napsal Super User

ctyrlistek Náš pěvecký sbor má každý rok před Vánoci hodně napilno. Od září děti intenzivně nacvičovaly písně na vánoční koncerty, aby udělaly radost svým nejbližším i ostatním posluchačům. A myslíme, že se jim to letos opravdu povedlo. Prvním vystoupením byl Vánoční koncert v Duchcově, kde Čtyřlístek zpíval po boku folkové kapely Bob a Bobci a jak všichni návštěvníci koncertu říkali, byl opravdu oním pověstným zlatým hřebem večera.

Následně jsme vystoupili v rámci akce Vánoce ve škole a vše jsme završili koncertem v Kostele sv. Petra a Pavla v Oseku. Zde jsme přivítali naše kamarády z obou oseckých mateřských školek. Zcela zaplněný kostel byl svědkem krásných a milých pěveckých výkonů, kdy se dětem povedlo navodit příjemnou vánoční náladu a vykouzlit úsměvy na tvářích. Děkujeme všem rodičům za spolupráci, které si moc vážíme a přejeme krásné Vánoce.