říj

2. listopad 2018

lis
8. listopad 2018

Naše děti a návykové látky

Zveřejněno: středa 24. květen 2017 8:10
Napsal Sklepník Jan

tabulka V posledních letech zaznamenáváme v naší společnosti řadu změn a nejinak je tomu i ve školství. Kromě klasického vzdělávání je naším cílem, aby si žáci osvojovali zdravý životní styl a nepodléhali destruktivním závislostem, které tato doba přináší.

Číst dál: Naše děti a návykové látky

Provozní informace k jídelně

Zveřejněno: sobota 5. duben 2014 22:37
Napsal Super User

Kontaktní osoba: Ducháčková Olga, vedoucí ŠJ

Provoz školní jídelny se řídí vyhl. 107/2005Sb. o školním stravování, vyhl. 84/2005Sb., vyhl. 430/2001Sb. o závodním stravování, vyhl. 602/2006Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby. Předpisy jsou k dispozici u vedoucí školní jídelny. Jídelníček je sestavován na základě výživových norem a dodržováním spotřebního koše.

VÝDEJNÍ DOBA

CIZÍ STRÁVNÍCI : OD 11:45 DO 12:00

ŽÁCI A ZAMĚSTNANCI ŠKOLY: OD 12,00 DO 14,00

Výše stravného

děti 7-10 let 20,- Kč
děti 11-14 let 22,- Kč
děti 15 a více let 24,- Kč
cizí strávníci 51,- Kč

Platby stravného je možné provádět denně od 6:30 do 8:00 a od 11:30 do 14:30 hod. v kanceláři vedoucí jídelny, poslední pracovní den v měsíci až do 16:00 hod.

POKYNY VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

1. Každý strávník - žák odevzdá přihlášku ke stravování podepsanou právním zástupcem, kterou obdrží u vedoucí školního stravování (příp. ke stažení níže). Za poplatek 55,- Kč obdrží každý strávník čip, který slouží k výdeji obědů a objednávání jídel na terminálu. Terminál je umístěný v jídelně. Čip je majetkem školy, při ztrátě je čip zablokován, za poplatek 55,-Kč vystaven nový. Pokud se stane, že se čip najde, vrátí vedoucí stravování zálohu zpět.

2. Oběd je nutné přihlásit či odhlásit den předem, výjimečně ráno do 8.00 hodin na tel. č. 417 837 401. Odhlášené obědy se zúčtují v následujícím měsíci. Na konci školního roku bude provedeno vyúčtování u každého strávníka. Při odchodu ze školy musí být zůstatek vyplacen nejpozději poslední den.

3. Strava se vydává ve školní jídelně v hodinách určených vedoucí školní jídelny po dohodě s ředitelem školy.

4. Strava se mimo školní jídelnu vydává pouze, má-li se zabezpečit stravování první den nemoci žáka, a cizím strávníkům.

Jídelní lístek

Zveřejněno: sobota 5. duben 2014 22:23
Napsal Olga Ducháčková

jidelnicek 25jidelnicek 26

jidelnicek 27

Návod na systém objednávání jídel

Zveřejněno: sobota 5. duben 2014 22:26
Napsal Super User

Jak postupovat při objednávkách jídel.

Při prvním přístupu si klikněte na „ Zaslat přihlašovací údaje “ (vpravo v rámečku) a na další stránce vyplňte Vaší e-mailovou adresu, kterou jste sdělili škole a stiskněte tlačítko „Zaslat přihlašovací údaje“ (vpravo vedle napsané adresy). Následně Vám bude odeslán e-mail, ve kterém budou přihlašovací údaje.

Po obdržení těchto údajů se můžete na úvodní stránce přihlásit vyplněním JMÉNA a HESLA a stiskem tlačítka „Přihlásit“. Po úspěšném přihlášení se Vám zpřístupní další možnosti v menu.

Heslo si můžete změnit kliknutím na „Možnosti“ (vpravo) a následně vyplněním současného a nového hesla v rubrice „Moje heslo“ a potvrdit stiskem "Uložit".

Na záložce "OBJEDNÁVKY" se Vám zobrazí aktuální jídelníček. Zde si můžete kliknutím na radiobutton (přepínač) v levé části zvolit, které jídlo chcete (případně jídlo odhlásit volbou "bez jídla"). Po dokončení výběru klikněte na tlačítko "Uložit" ve spodní části jídelníčku. Po té dojde k uložení Vašeho výběru a k zobrazení rekapitulace. Pokud nejste spokojeni s výběrem, můžete ho zopakovat.

Na záložce "ODBĚRY" se Vám zobrazí časy odběrů jídel v jednotlivých dnech.

Na záložce "PLATBY" uvidíte přijaté nebo vrácené platby.

Na závěr se nezapomeňte odhlásit v pravé části kliknutím na tlačítko "Odhlásit" !