Kalendář akcí

25
kvě
25. květen 2020
v 00:00


Dobrý skutek

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 11:55 Napsal Super User

nemocnice 2 Předvánoční čas se tradičně nese ve znamení dobrých skutků, a tak se naše škola rozhodla také jeden zrealizovat. Ve spolupráci s dobrovolnickým centrem jsme uspořádali jednodenní návštěvu teplické nemocnice. Cílem bylo zpříjemnit adventní čas jedincům, kteří museli být v tomto období bez svých nejbližších. Naši žáci I. i II. stupně vytvořili překrásná přáníčka, drobné dekorace a výrobky, jejichž cílem bylo potěšit nejen všechny pacienty, ale i nemocniční personál.

Několik děvčat si také společně nacvičilo vánoční píseň, kterou zazpívaly při návštěvě jednotlivých oddělení. Tato návštěva byla příjemnou, dojemnou a zároveň velice obohacující zkušeností nejen pro pacienty, ale i pro všechny zúčastněné. Ráda bych ještě jednou moc poděkovala všem, kteří se na projektu „Dobrý skutek“ podíleli. Dovoluji si říct, že právě touto cestou, se nám daří budovat Hrdou školu.