zář
24. září 2019

McDonald´s Cup

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 22. červen 2019 20:29 Napsal Super User

fotbal 1 Turnaj McDonald´s Cup – okrskové kolo se konalo v úterý 30. dubna 2019 a naši žáci – fotbalisté se ho tradičně zúčastnili. Mladší i starší fotbalisté shodně dva zápasy vyhráli a jeden prohráli a skončili na pěkném 2. místě. Jejich pěkné akce určitě potěšili přihlížející rodiče i trenéry, a byli na závěr oceněny diplomem a stříbrnými medailemi.

Díky umístění na 2. místě za ZŠ Edisonova, kterou jedinou neporazili, se mohli zúčastnit i okresního kola na hlavním stadionu v Teplicích. Pěkným 4. místem určitě neudělali ostudu ani škole, ani fotbalu v Oseku. Poděkování za dobrou reprezentaci školy patří všem zúčastněným žákům z 1. až 5. tříd osecké základní školy a tradičně náleží také trenérům Baníku Osek, kteří každoročně pomohou radou a dohledem na turnaji.