Kalendář akcí

01
zář
1. září 2020
v 08:00


01
zář
1. září 2020
v 09:00


07
zář
7. září 2020
v 08:00


Měsíc náborů

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 23. květen 2019 7:41 Napsal Super User

nabor Po celé České republice se konají nábory s podporou FAČR, a tak i na oseckém sportovišti si mohli mladí sportovci a sportovkyně 17. května vyzkoušet pestré pohybové aktivity a samozřejmě zahrát fotbal. Projekt Můj první gól je zaměřený na začínající fotbalisty a fotbalistky, ale hlavní důvod je, přilákat naše děti ke sportování.

Žáci s nadšením absolvovali připravené disciplíny a snažili se o co nejlepší výkony, které byly po zásluze oceněny fotbalovými trenéry. Jak jinak než vítěznou medailí pro všechny. Nejen naše mladé sportovce zaujal tento projekt, ale i učitelé byli nadšeni novými nápady a přivítali další spolupráci ve formě trenérských návštěv školy. Tímto děkují všichni účastníci za perfektně připravenou sportovní akci.