Kalendář akcí

24
zář
24. září 2019
v 00:00


Vydařená halová sezóna

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 21. březen 2019 7:38 Napsal Super User

sport 1 S příchodem března obyčejně vrcholí turnaje v míčových hrách, které se konají v tělocvičnách. Začíná se přehazovanou a uzavírá mezi dětmi stále nejoblíbenější vybíjenou neboli „vybikou“. Letošní ročník byl pro 1. stupeň naší školy mimořádně úspěšný. V lednu Eliška Fuchsová, Nikča Vrkoslavová, Péťa Jelen, Pepa Müller, Matěj Švácha a Lukáš Mašek zabodovali v přehazované v okrskovém kole, ve kterém porazili soupeře z teplického okresu a vyhráli 2. místo.

V březnu pak ve stejné sestavě rozšířené ještě o Lenču Kyndlovou, Borise Lastovku, Míšu Havlíčka, Kubu Málka, Vendu Hříbala a Tomáše Galetu vybojovali 1. místo, a postup do okresního finále, ze kterého jsme se samozřejmě všichni radovali, protože jsme se dostali mezi šest nejlepších škol teplického okresu.