Kalendář akcí

25
kvě
25. květen 2020
v 00:00


Masopust v družině

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 21. březen 2019 7:30 Napsal Super User

masopust Ve čtvrtek 21. února se naší družinou opět rozezněly řehtačky a chodbu druhého stupně zaplnila řada nádherných masek - společně s dětmi jsme totiž stejně jako každý rok oslavili Masopust. Celý předešlý týden si děti masky pečlivě vyráběly a jejich předvedení se už nemohly dočkat.

Karnevalový den jsme zahájili hlasitým průvodem po školních chodbách a v jídelně, kde děti sklidily velký ohlas. Poté jsme se již všichni sešli v tělocvičně, kde mohlo začít soutěžení družinových oddělení. Poměřili jsme svou vytrvalost v udržení nafukovacích balonků ve vzduchu a umístění byla opravdu těsná. Pak už následovala diskotéka s námi tak oblíbeným chytáním bonbónů a tancem. Na samý závěr dostal každý za svou masku a soutěživost ještě jednu sladkou odměnu a už teď se těšíme na Masopustní rej v příštím roce!