Kalendář akcí

25
kvě
25. květen 2020
v 00:00


Zpívánky pod Stropníkem

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 21. únor 2019 14:22 Napsal Super User

zpivanky 3 ZPÍVÁNKY POD STROPNÍKEM se staly už tradiční kulturní událostí v Oseku. Tato pěvecká soutěž se oproti minulým rokům konala poprvé ve společenském centru Zahrada.

Přihlásily se děti od prvních až po sedmé třídy ZŠ Osek. A bylo věru co poslouchat. Ti nejmenší zpěváčci byli roztomilí a zpívali s nadšením, ti starší se snažili podat co nejlepší výkony, i když občas „zapracovala“ potvůrka tréma. Porota měla opravdu velmi těžké rozhodování.

A zde jsou výsledky v jednotlivých kategoriích.

1. třídy:

Na prvním místě se umístili Simonka Dobiášová, Jakub Pleva a Jirka Homolka.

Druhé místo obsadili Matýsek Spěváček, Danielka Prášilová a duo Kateřinka Hajšová s Matýskem Vrzákem.

Třetí místo patří Matýskovi Beránkovi, Míše Stehnové a Nikolce Varadyové.

2. a 3. třídy:

1. místo Péťa Štainz, Alenka Sedláková a Bára Gesselová

2. místo Sofie Švarcová a Terezka Svobodová

3. místo Vládík Jelínek

5., 6. a 7. třídy:

1. místo Hana Plevová, Eliška Malypetrová, Emma Hankeová a Majda Matúšová

2. místo Nikola Vrkoslavová a Marie Marta Leon

3. místo Natálie Zborníková a Tereza Paterová

Na závěr zbývá poděkovat všem paní učitelkám, které usedly v porotě. Velký dík patří také panu řediteli Čapkovi, který se postaral o ozvučení celé akce. Nesmím s poděkováním zapomenout ani na pracovnice společenského centra za přípravu příjemného prostředí a občerstvení pro děti. Největší pochvala ale patří samotným soutěžícím. Jistě si celou akci užili a budou se, stejně jako my, těšit na příští rok!