Aktuální informace

Kalendář akcí

16
říj
16. říjen 2019
v 00:00


14
lis
14. listopad 2019
v 00:00


Litvínovský choroš

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 22. prosinec 2018 23:22 Napsal Super User

choros V polovině prosince proběhl na Schole Humanitas jubilejní 20. ročník dvoudenní sportovně vědomostní soutěže pro žáky základních škol Ústeckého kraje Litvínovský choroš. Soutěž byla zaměřena na předměty přírodopis, zdravověda, environmentální výchova, chemie, fyzika, matematika a tělesná výchova.

Klání má každoročně svou teoretickou i praktickou část. Soutěžilo se ve tříčlenných družstvech. Naše škola vyslala hned dvě družstva složená z žáků 8. a 9. ročníku. V konkurenci 30 soutěžících týmů skončili naši žáci na pěkném 8. místě. Oseckou školu tentokrát reprezentovali Tina Pivoňková, Jakub Jirák, Patrik Plass, Jan Veršing, Jaroslav Hudek a Jiří Janda.