Aktuální informace

Kalendář akcí

16
říj
16. říjen 2019
v 00:00


14
lis
14. listopad 2019
v 00:00


Vánoční Praha

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 22. prosinec 2018 23:20 Napsal Super User

praha 1 Naladit se na tu správnou vánoční atmosféru, to je nejlepší vyrazit do Prahy. Způsob jak ji ještě rychleji dostat do dětí, je ochutnávka svátečního cukroví s hodinovou plavbou parníkem po Vltavě. Pokračujeme krásnou procházkou přes Kampu, kde nesmíme opomenout pozdravit vodníka, aby si o nás nemyslel, že jsme nevychovaní, a neprovedl nám nějakou škodolibost.

S úmyslem pohlazení sochy Jana Nepomuckého, aby se nám splnila přání (na známky ve škole to ale prý neplatí), přecházíme Karlův most. Co by to bylo za návštěvu matičky Prahy, kdybychom si nenakoupili drobné vánoční ozdoby na Staroměstském náměstí. Tomu všemu chybí už jen ten Ježíšek. Snad pod stromečkem najdou splněná přání, která si v Praze všichni čtvrťáci a páťáci do jednoho vysnili.