Kalendář akcí

02
zář
2. září 2019
v 08:00


Novosedlický Dopraváček

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: pondělí 25. červen 2018 23:32 Napsal Sklepník Jan

dopravacek 2 Ve čtvrtek 24. května jsme se zúčastnili dopravní soutěže 3. tříd v Novosedlicích. Tento ročník byl již 20., a proto k výherním pohárům si mohl výherce 1. místa přidat navíc i pohár putovní, který jinak vždy přecházel na dalšího nového výherce.

Po dopravním hřišti jsme jezdili za spolupráce policie. Jízda zručnosti na kole - objíždění kuželů, projíždění a podjíždění tyček a překonání vlnitého prkna - nebyla tak lehká, jak se zdálo. Při první pomoci jsme obvazovali zranění na hlavě a u dopravních značek jsme museli zúročit získané znalosti. Všichni se snažili ze všech sil. Z 18 družstev jsme získali pěkné 12. místo. Pochvala patří našim reprezentantům - J. Vandák, M. Gašperec, T. Gärtner a P. Heinrich.