Kalendář akcí

24
zář
24. září 2019
v 00:00


Peklo ve škole

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 16. prosinec 2017 20:11 Napsal Sklepník Jan

peklo 1 Máme zde adventní čas a s ním přichází i trojice postaviček, která je vždy toužebně očekávána dětmi. Mikuláš, anděl i čert nadělují podle zásluh. A tak i žáci z naší školy 5. prosince světskou trojici s nedočkavostí očekávali.

Celý den v pekelných třídách počítali zapeklité slovní úlohy, neminul je čertovsky těžký diktát. Během dne probíhaly pekelné tance a pár hodných andělů ladně tančilo jako na obláčcích. Všichni dokázali při plnění pracovních listů, že nejsou žádní hloupí čerti. V tělocvičně se sešli čerti, andělé a Mikulášové. A došlo i na sčítání. Možná, by to stálo za pokus, o zapsání do Guinnesovy knihy rekordů, protože na jednom místě se sešlo 143 čertů, 32 andělů a 11 Mikulášů. V pekelné olympiádě plnili úkoly jako skok z pekla, kliky na čas, hod bramborou do kotle a jiné. I tam prokázali naši čertovsky chytří žáčci výbornou fyzičku. Neobyčejný školní den nám hezky uběhl a z nadílky se radovalo každé dítko.