Kalendář akcí

24
zář
24. září 2019
v 00:00


Pravěk očima dětí

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: sobota 25. listopad 2017 19:25 Napsal Sklepník Jan

IMG 2701 Rok se s rokem sešel a v sychravém podzimním čase opět zavládlo napětí mezi žáky šestých tříd. Celý měsíc vyráběli podle své fantazie a schopností pravěké výrobky, pak sledovali, jak žáci i učitelé školy jejich výstavu navštěvují, vybírají své favority a hlasují pro ně. V očích šesťáků byla patrná jasná otázka: Bude to můj výrobek?

Zaujmou někoho mé šperky, nádoby a věstonická venuše? Ocení ostatní, že jsem použila i své hračky? Pochopí všichni, co práce mi dalo vyzdobit jeskyni pravěkými kresbami? Na všechny nevyřčené otázky v dětských očích odpověděl prostý součet hlasů. V této soutěži s naprostou převahou zvítězily modely pravěkého osídlení. První místo zaslouženě obsadila Hanka Plevová, na paty jí šlapal na druhém místě Tomáš Bradáč a třetí příčka patří Lucce Punčochářové. Pochvala a uznání ale právem patří všem.

IMG 2696

  IMG 2697 IMG 2698 IMG 2700

 

 

 

 

 

IMG 2703

 

IMG 2702