zář
3. září 2018

Dráček Hasík mezi dětmi

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 23. listopad 2017 22:18 Napsal Sklepník Jan

hasik 1 V rámci preventivně výchovné činnosti v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva navštívili druháčky hasiči z řad profesionálů i dobrovolníků. V jednotlivých tematických blocích se formou her a praktických ukázek žáci seznámili s výstrojí a výzbrojí hasičů.

Používání telefonní linky tísňového volání. Hasiči děti naučili, jak správně nahlásit požár na tísňová čísla a co dělat, když na kamarádovi hoří oblečení. Rovněž si prakticky procvičili základní zásady první pomoci. Velké poděkování úžasné mamince dobrovolné hasičce a instruktorce požární ochrany paní Haně Fuchsové a jejímu kolegovi Milanu Routnerovi.