Kalendář akcí

25
kvě
25. květen 2020
v 00:00


Přehazovaná

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: čtvrtek 23. listopad 2017 22:05 Napsal Sklepník Jan

prehazovana 2 Koncem října jsme vyrazili se žáky 4. a 5. ročníků na okrskové kolo v přehazované, které se konalo na ZŠ Bílá cesta v Teplicích. Pro letošní hráče to byla premiéra v této soutěži, takže se museli rychle rozkoukat, aby obstáli mezi konkurencí z ostatních základních škol.

V něžnějším, dívčím družstvu tvořily sestavu Eliška Havelková, Karolínka Klaszová, Radka Kastnerová, Vendulka Macháčková, Eliška Malypetrová, Eliška Fuchsová a Nikolka Vrkoslavová. Děvčata si odvezla krásné 3. místo. Smíšené družstvo, kde míče létají většinou hodně rychle a prudce, se sestavuje zpravidla jen z chlapců. S medvědí silou házeli Matěj Kreibich, Adam Jahoda, Matěj Port, Matyáš Patera, Martin Šulgan, Michael Votava a Matěj Švácha. Vedli si opravdu výborně, protihráče nešetřili a výsledky byly vždy s těsným rozdílem, celkově se umístili na skvělém 4. místě. Další soutěže nás čekají v průběhu celého školního roku, takže se děti poctivě připravují na další míčové hry a úspěchy.