Rozloučení s deváťáky

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: neděle 30. červen 2019 12:38
Napsal Super User

DSC 0618 Poslední školní den jsme se v oseckém kostele sv. Petra a Pavla loučili s našimi absolventy. Na slavnostním předávání vysvědčení se sešli rodiče, prarodiče, učitelé i žáci, aby společně zavzpomínali na uplynulých devět let. Po úvodním proslovu ředitele školy Mgr. Luboše Čapka rozdali třídní učitelé Mgr. Martin Havel a Ing. Jitka Zenková poslední vysvědčení svým žákům. Přejeme všem hodně štěstí a úspěchů na startu do další životní etapy. Fotografie z akce najdete ve Fotogalerii.

Dějepisné exkurze pokračují

Zveřejněno: sobota 22. červen 2019 20:32

brezno 1 Poslední květnový den jsme se vypravili na poslední ze čtyř letošních (dle školního roku) dějepisných exkurzí. Naše cíle byly dva: archeoskanzen Březno u Loun a vrch Raná (457 m n. m.). Archeoskanzen se bezprostředně týká obsahu dějepisu VI. ročníku, pravěku. Žáci se zde setkali se životem od neolitu do období stěhování národů.

Číst dál: Dějepisné exkurze pokračují

Návštěva Protidrogového vlaku

Zveřejněno: sobota 22. červen 2019 20:27

vlak O tom, jak je snadné spadnout do drogové závislosti a jak těžká je cesta zpět, se přesvědčili žáci osmých tříd, kteří se vydali na staré vlakové nádraží do Duchcova, kde na nás čekal vlak a ne jen tak obyčejný vlak. Byl to nejznámější Protidrogový vlak – Revolution train. Celým vlakem děti provázel autentický příběh, díky kterému se ocitly na místě automobilové nehody, ve vězení, nebo v drogovém doupěti.

Číst dál: Návštěva Protidrogového vlaku

McDonald´s Cup

Zveřejněno: sobota 22. červen 2019 20:29

fotbal 1 Turnaj McDonald´s Cup – okrskové kolo se konalo v úterý 30. dubna 2019 a naši žáci – fotbalisté se ho tradičně zúčastnili. Mladší i starší fotbalisté shodně dva zápasy vyhráli a jeden prohráli a skončili na pěkném 2. místě. Jejich pěkné akce určitě potěšili přihlížející rodiče i trenéry, a byli na závěr oceněny diplomem a stříbrnými medailemi.

Číst dál: McDonald´s Cup

Novosedlický dopraváček

Zveřejněno: sobota 22. červen 2019 20:25

V červnu se žáci z 3.C zúčastnili dopravní soutěže v Novosedlicích. Z 12 soutěžících družstev jsme se umístili na krásném 5. místě. Nejlépe jsme si vedli v jízdě na dopravním hřišti a znalosti o povinné výbavě kola, kterou by měli mít všichni, kteří si chtějí užít jízdu na kole bez nehod. Pochvala patří kapitánce týmu Marušce Hruškové, Tondovi Kaiserovi, Davidu Tošnerovi, Šimonovi Šulcovi a Mírovi Studničkovi.