Kalendář akcí

03
zář
3. září 2018
v 08:00


Informace pro strávníky v době rekonstrukce školní jídelny

Kategorie: Aktuální informace Zveřejněno: čtvrtek 24. květen 2018 18:04 Napsal Sklepník Jan

Vážení rodiče,

strávníci, kteří se rozhodli využívat nabídky náhradního stravování v době rekonstrukce školní jídelny, musí do pátku 1. 6. 2018 uhradit dopředu stravné, a tím i potvrdit svou objednávku na konkrétní dny. Stravné je možné uhradit hotově v kanceláři školy v budově ZŠ v Hrdlovské ulici u paní Velvarské, případně bezhotovostně. Na telefonním čísle 774 494 376 obdržíte od vedoucí školní jídelny rovněž veškeré další informace, případně můžete provádět i odhlášky obědů. Po dobu rekonstrukce bude z pochopitelných důvodů mimo provoz objednávkový elektronický systém. Aktuální jídelníček naleznete na webu Mateřské školy Osek, Hrdlovská 661 (www.e-deska.cz/msosek/).