kvě

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: pondělí 23. duben 2018 9:25
Napsal Sklepník Jan

tina V měsíci dubnu proběhlo v Teplicích okresní kolo Biologické olympiády. Stejně jako minulý rok se i letos naše základní škola soutěže zúčastnila. Radost nám udělala žákyně 7.C Tina Pivoňková. Obsadila totiž ve své kategorii krásné druhé místo, a tím se nominovala do krajského kola, které se uskuteční 25. května 2018 na teplickém gymnáziu. Do dalšího vědomostního klání přejeme Tině hodně zdaru.

Rekonstrukce školní jídelny

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: středa 14. březen 2018 14:54
Napsal Sklepník Jan

Vážení rodiče,

na hlavní prázdniny 2018 plánuje Město Osek rekonstrukci školní kuchyně. Aby se vše stihlo do září - začátku školního roku, provoz školní jídelny bude ukončen v pátek 25. května, kdy odjede většina žáků do školy v přírodě. S MŠ Hrdlovská připravujeme od 4. 6. náhradní stravování (asi 50 jídel), které bude určeno především dětem, které zůstávají dlouho ve školní družině a nemohou jít na oběd domů. Děkujeme za pochopení a věříme, že červen žáci vydrží s větší svačinou nebo obědem doma.

Mgr. Luboš Čapek, ředitel školy