čen
29. červen 2018

GDPR - obecná informace o zpracování osobních údajů

Zveřejněno: pátek 25. květen 2018 8:50
Napsal Sklepník Jan

Základní škola Osek, okres Teplice, Hrdlovská 662, 417 05 Osek (dále jen „Škola“) zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“). Škola je správcem (v některých případech i zpracovatelem) Vašich osobních údajů.

Číst dál: GDPR - obecná informace o zpracování osobních údajů

Informace pro strávníky v době rekonstrukce školní jídelny

Zveřejněno: čtvrtek 24. květen 2018 18:04

Vážení rodiče,

strávníci, kteří se rozhodli využívat nabídky náhradního stravování v době rekonstrukce školní jídelny, musí do pátku 1. 6. 2018 uhradit dopředu stravné, a tím i potvrdit svou objednávku na konkrétní dny. Stravné je možné uhradit hotově v kanceláři školy v budově ZŠ v Hrdlovské ulici u paní Velvarské, případně bezhotovostně. Na telefonním čísle 774 494 376 obdržíte od vedoucí školní jídelny rovněž veškeré další informace, případně můžete provádět i odhlášky obědů. Po dobu rekonstrukce bude z pochopitelných důvodů mimo provoz objednávkový elektronický systém. Aktuální jídelníček naleznete na webu Mateřské školy Osek, Hrdlovská 661 (www.e-deska.cz/msosek/).

Rekonstrukce školní jídelny

Zveřejněno: středa 14. březen 2018 14:54

Vážení rodiče,

na hlavní prázdniny 2018 plánuje Město Osek rekonstrukci školní kuchyně. Aby se vše stihlo do září - začátku školního roku, provoz školní jídelny bude ukončen v pátek 25. května, kdy odjede většina žáků do školy v přírodě. S MŠ Hrdlovská připravujeme od 4. 6. náhradní stravování (asi 50 jídel), které bude určeno především dětem, které zůstávají dlouho ve školní družině a nemohou jít na oběd domů. Děkujeme za pochopení a věříme, že červen žáci vydrží s větší svačinou nebo obědem doma.

Mgr. Luboš Čapek, ředitel školy