Úvod > Ze života školy > Akce školy > Škola hrou

Škola hrou

Přesně tak by se dal nazvat čtvrtek 1. února. Tento den byl totiž u nás ve škole vyhlášen jako Den her a je další akcí projektu Hrdá škola. Děti si přinesly různé společenské hry a využily je při výuce. V matematice třeba hledaly postupky ve hře Rummikub nebo zdokonalovaly finanční gramotnost s Monopoly. Ve vlastivědě a přírodovědě zase rozšiřovaly obzory s Brainboxy. Když si chtěly odpočinout, ale přesto trénovat paměť a postřeh, rozložily pexeso nebo Dobble. Samozřejmě nechyběly ani hry k učení sebeovládání a trpělivosti, jako je dobře známé Člověče, nezlob se! Když už se dětem nechtělo sedět, protáhly svoje končetiny na oblíbeném Twistru. To je jen zlomek ze všech těch úžasných her, které pomáhají dětem v jejich rozvoji a společné práci. Před pololetními prázdninami to byl skvělý a pohodový den, plný dobré nálady, který si všichni náramně užili.